Polub nas na Facebooku
Czytasz: Seks w samochodzie – najlepsze pozycje, jak się kochać w samochodzie?
menu
Polub nas na Facebooku

Seks w samochodzie – najlepsze pozycje, jak się kochać w samochodzie?

NAN

Fot: Antonioguillem / fotolia.com

Uprawianie seksu w samochodzie może być ciekawym doświadczeniem erotycznym, szczególnie dla młodych ludzi. Niejedna para próbuje kochać się w samochodzie, jednak czasem okazuje się to skomplikowane. Najlepsze pozycje to te z kobietą na mężczyźnie.

Badanie  przeprowadzone w 2016 r. w Stanach Zjednoczonych na Uniwersytecie w Południowej Dakocie dowiodło, że ludzie chętnie uprawiają seks w samochodzie. Raport opublikowany w specjalistycznym magazynie „Journal of Sex Research” wykazał, że wśród ponad 700 studentów objętych badaniem 61% mężczyzn i 59,5% kobiet kochało się w samochodzie. Wśród nich 14% uprawiało seks po raz pierwszy w życiu. W większości przypadków na seks w samochodzie decydowały się pary w związku.

Ponad 60% respondentów kochało się na tylnym siedzeniu w aucie zaparkowanym poza miastem. Najczęstszą formą zabezpieczenia przed ciążą była prezerwatywa (wskazało ją 58,2% badanych). W mniej niż 1% przypadków seks w samochodzie doprowadził do zarażenia chorobą przenoszoną drogą płciową bądź do zapłodnienia. Ponad 4% kobiet oraz 2,5% mężczyzn do seksu w samochodzie zostało przymuszonych.

Dla uczestników badania (zarówno kobiet, jak i mężczyzn) seks w samochodzie okazał się przyjemnym i romantycznym doświadczeniem, pomimo braku komfortu, otarć czy ryzyka bycia przyłapanym.

Na seks w aucie decydują się zarówno pary pozostające w stałym związku partnerskim i szukające sposobu na urozmaicenie pożycia oraz przełamanie rutyny, jak i pary, które stawiają pierwsze kroki w świecie erotyki. Seks w samochodzie parom z długim stażem może przypomnieć romantyczne początki związku (szczególnie jeśli kobieta i mężczyzna mają za sobą takie doświadczenie). Z drugiej strony uprawianie seksu w samochodzie rozwiązuje problem braku warunków lokalowych do zbliżenia (dotyczy przede wszystkim młodych ludzi). Zdobywająca erotyczne doświadczenie para nie musi się obawiać, że zostanie „nakryta” przez rodziców podczas podejmowania pierwszych prób seksualnych.

Sprawdźcie, dlaczego niektóre kobiety nie mają orgazmu:

Zobacz film: Dlaczego niektóre kobiety nie mają orgazmu? Źródło: Stylowy Magazyn

Jak się kochać w samochodzie?

 • Należy znaleźć ustronne miejsce. Badanie przeprowadzone na Uniwersytecie w Południowej Dakocie wykazało, że większość par decydujących się na uprawianie seksu w samochodzie zaparkowało auto poza miastem. To dobre rozwiązanie, gwarantujące komfort i spokój w czasie zbliżenia. Kochać się w samochodzie można pod lasem, na odludnym parkingu, nad rzeką. Jeśli natomiast do seksu dochodzi w mieście, należy wybrać parking bądź inne ustronne miejsce – najlepiej (przynajmniej na początku) późnym wieczorem albo nocą. Z czasem można poszukać większych wrażeń (takich jak seks w samochodzie za dnia lub w uczęszczanym miejscu; ryzyko bycia podglądanym bądź przyłapanym może okazać się dodatkowym bodźcem).
 • Samochód powinien być posprzątany. O odkurzeniu warto pamiętać szczególnie zimą, gdy ogrzewanie wznieca zalegający w aucie kurz.
 • Latem dobrze jest uchylić w samochodzie okna.
 • W samochodzie najwygodniej kochać się na tylnym siedzeniu. Bardziej wygimnastykowane pary mogą spróbować seksu na przednim fotelu.
 • Seks w samochodzie może uprzyjemnić muzyka, choć ciekawym doświadczeniem jest uprawianie seksu wśród odgłosów natury.
 • Jeżeli seks w samochodzie ma odbyć się na jednym z przednich siedzeń, należy maksymalnie cofnąć fotel i ewentualnie rozłożyć oparcie.
 • W samochodzie można uprawiać seks oralny – w przypadku fellatio (całowanie męskich miejsc intymnych) mężczyzna może siedzieć na fotelu kierowcy, a kobieta – na fotelu pasażera; mogą się też oboje przenieść na tył. Natomiast, kiedy dochodzi do cunnilingus (całowania żeńskich miejsc intymnych), najlepiej wybrać tylne siedzenie.
 • Urozmaiceniem seksu w samochodzie mogą być pasy bezpieczeństwa (można się ich przytrzymać czy owinąć je sobie bądź partnerce/partnerowi wokół nadgarstków albo kostek).
 • Im wnętrze samochodu przestronniejsze, tym większy komfort podczas seksu i większe pole do popisu. Można spróbować różnych pozycji.
 • Trzeba wcześniej pomyśleć o zabezpieczeniu. Prezerwatywa zapewnia ochronę przed infekcjami i chorobami przenoszonymi drogą płciową, pomaga też utrzymać w samochodzie czystość.
 • Warto upewnić się, że chusteczki higieniczne czy nawilżane są pod ręką – przydadzą się po zbliżeniu.

Najlepsze pozycje do uprawiania seksu w samochodzie:

 • Kobieta na mężczyźnie (na jeźdźca – przodem).
 • Na tylnym siedzeniu mężczyzna siedzi, plecy opierając o oparcie kanapy. Kobieta siedzi na nim okrakiem. Zwróceni są do siebie twarzami, dzięki czemu mogą wymieniać pocałunki, pieszczoty i czułe słowa.
 • Na przednim siedzeniu (warto rozłożyć siedzenie dla lepszego komfortu) mężczyzna znajduje się w pozycji siedzącej lub półleżącej, kobieta siedzi na nim.
 • Kobieta na mężczyźnie (na jeźdźca tyłem).
 • Seks w tej pozycji najlepiej uprawiać na tylnej kanapie, na środku, by kobieta, wykorzystując przestrzeń pomiędzy przednimi fotelami, miała większą swobodę ruchu. O ich oparcia może oprzeć ciężar ciała.
 • Przy uchylonych drzwiach (od tyłu).
 • Kobieta i mężczyzna znajdują się poza samochodem. Drzwi są uchylone. Kobieta opiera się o tylną kanapę. Mężczyzna stoi za nią.
 • Na leżąco (pozycja klasyczna – misjonarska).
 • Kobieta leży na tylnym siedzeniu (albo na rozłożonym przednim), mężczyzna kładzie się na niej. Kobieta leży na plecach, unosi nogi, mężczyzna klęczy przed nią, jej nogi ma oparte o swoją klatkę piersiową bądź o ramiona.

Zobaczcie, jak przebiega erekcja:

Zobacz film: Jak przebiega erekcja? Źródło: 36,6

Bibliografia:

"Sexual Behavior in Parked Cars Reported by Midwestern College Men and Women", Cindy Struckman-Johnson, Kayla Nalan-Sheffield, Samuel Gaster & Dave Struckman-Johnson, The Journal of Sex Research

Czy artykuł okazał się pomocny?
Tak Nie
193
54
Polecamy
Pozycja misjonarska.
Jak wygląda pozycja na misjonarza (na misjonarkę)?
Pozycja misjonarska. Jak wygląda pozycja na misjonarza (na misjonarkę)? TVN zdrowie
Jak wygląda pozycja na pieska?
Jak wygląda pozycja na pieska? Dzień Dobry TVN
Najlepsze pozycje analne - jak przygotować się do seksu analnego?
Najlepsze pozycje analne - jak przygotować się do seksu analnego? Dzień Dobry TVN
„Kamasutra” – czym jest?
Jakie są pozycje z „Kamasutry” i które są najlepsze?
„Kamasutra” – czym jest? Jakie są pozycje z „Kamasutry” i które są najlepsze? TVN zdrowie
Komentarze (0)
Nie przegap
Jakie są objawy grypy? Grypa a przeziębienie – zasadnicze różnice
Jakie są objawy grypy? Grypa a przeziębienie – zasadnicze różnice
Glejak– jak wygląda leczenie tego nowotworu?
Glejak– jak wygląda leczenie tego nowotworu?
Czym są modzele na stopie? Jak można je leczyć domowymi sposobami?
Czym są modzele na stopie? Jak można je leczyć domowymi sposobami?
Co to jest woda strukturalna? Czy istnieją naukowe wyjaśnienia tego zjawiska? Mit wody strukturalnej
Co to jest woda strukturalna? Czy istnieją naukowe wyjaśnienia tego zjawiska? Mit wody strukturalnej
Ból receptorowy i neuropatyczny – rodzaje bólu i skala oceny bólu
Ból receptorowy i neuropatyczny – rodzaje bólu i skala oceny bólu
Antybiotyki i leki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe – zasady terapii
Antybiotyki i leki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe – zasady terapii