Polub nas na Facebooku
menu
Polub nas na Facebooku

O nas

Zdrowie.tvn.pl – wszystko o zdrowiu i medycynie

Zdrowie.tvn.pl to serwis, w którym znajdziesz kompleksowe informacje na temat zdrowia i zdrowego stylu życia, w tym w szczególności wszechstronne omówienia zagadnień związanych z konkretnymi układami znajdującymi się w ciele człowieka (oddechowym, pokarmowym, krążenia, moczowym, kostno-stawowym, immunologicznym, nerwowym, hormonalnym, mięśniowym). Pod kątem medycznym patrzymy zarówno na zagadnienia seksualne, psychologiczne, jak i na kwestie dotyczące odżywiania, urody i sportu. Dostarczamy wiedzy na temat pierwszej pomocy oraz zagadnień z zakresu medycyny naturalnej. 

Przykładamy dużą wagę do wysokiego poziomu merytorycznego treści. Publikowane artykuły konsultujemy z lekarzami oraz specjalistami zajmującymi się konkretnymi dziedzinami. Zależy nam na popularyzacji wiedzy medycznej, na rozszerzaniu społecznej świadomości na temat zdrowego stylu życia, a także na udzielaniu odpowiedzi na pytania, które najczęściej nurtują naszych użytkowników.

Naszym celem jest ciągłe doskonalenie serwisu. Chcemy, aby był on przejrzysty i funkcjonalny. Zależy nam na tym, by publikowane informacje w jak największym stopniu odpowiadały potrzebom naszych użytkowników. Łatwość i szybkość odszukania konkretnych treści to dla nas priorytet. Dlatego nieustannie pracujemy nad wprowadzaniem nowych udogodnień i funkcjonalności.

Pragniemy, aby serwis zdrowie.tvn.pl był miejscem zarażającym pasją do zdrowego stylu życia, miejscem, do którego w pierwszej kolejności zagląda się, chcąc otrzymać wyczerpującą odpowiedź na konkretne pytanie oraz propagatorem nowinek pojawiających się w medycynie, urodzie i sporcie.

Zapewniamy, że będziemy dokładać wszelkich starań, by nasi użytkownicy otrzymywali profesjonalne i sprawdzone informacje. Jednocześnie informujemy, że serwis zdrowie.tvn.pl ma charakter edukacyjny, nie stanowi i nie zastępuje porady lekarskiej. Decyzja dotycząca leczenia należy do lekarza.