Polub nas na Facebooku
menu
Polub nas na Facebooku

O kanale

Fot: DL logo

Discovery Life to jedyny polski kanał poświęcony tematyce szeroko rozumianego zdrowia. Kanał powstał z myślą o ludziach, którym zależy na świadomym i zdrowym stylu życia – w każdym jego aspekcie. Ambasadorkami Discovery Life zostały Ewa Drzyzga oraz Agata Młynarska.

Kanał jest źródłem informacji i inspiracji dla widzów zainteresowanych leczeniem, medycyną estetyczną, psychologią oraz nowinkami ze świata urody. Dzięki zupełnie nowym lokalnym produkcjom oraz obszernej bibliotece TVN Discovery Polska stacja porusza wiele różnorodnych tematów związanych z dbaniem o siebie i swój organizm.

Zobacz film: Poznaj program Discovery Life w nowej odsłonie! Źródło: Discovery Life

Zdrowie jest najważniejsze

Discovery Life to kanał, dzięki któremu dbałość o zdrowie staje się pasją i naturalną częścią stylu życia całej rodziny. W swoich programach rozwiewa wszelkie medyczne mity i przedstawi niezwykłe historie ludzi, mierzących się z najdziwniejszymi, często trudnymi przypadłościami. Widzowie mają okazję poznać lekarzy dokonujących cudów oraz zapoznają się z gadżetami ułatwiającymi pełnowymiarową troskę o dobrą kondycję. W ofercie programowej znajdują się również dokumenty poruszające ważne problemy współczesnego świata takie jak otyłość wśród dzieci czy uzależnienia.

Kanał Discovery Life

Stacja ściśle współpracuje z portalem Zdrowie TVN. Na stronie serwisu można przeczytać i zobaczyć wiele dodatkowych materiałów, które pogłębiają tematykę poruszaną w programach.

Coraz więcej Polaków zaczyna świadomie dbać o siebie i swoje zdrowie. Poszukują informacji na temat zabiegów medycznych, zdrowego stylu życia czy diet. Chcą wiedzieć jak zadbać o zdrowie i urodę nie tylko swoją, ale i całej rodziny. Odświeżając formułę kanału Discovery Life wychodzimy im naprzeciw. Mamy nadzieję, że dzięki naszym ekspertom i programom dostarczymy im w przystępny sposób sprawdzone informacje, które poprawią jakość ich życia – mówi Małgorzata Łupina, Dyrektor Działu Kanałów Tematycznych Lifestylowych.

Ambasadorkami Discovery Life zostały dziennikarki, dla których tematyka zdrowia nigdy nie pozostawała obojętna – Agata Młynarska i Ewa Drzyzga. Obie dziennikarki można zobaczyć w roli prowadzących w nowych lokalnych produkcjach kanału.