Polub nas na Facebooku
Czytasz: Już dzisiaj pierwszy odcinek nowego sezonu "36,6"! Co dla ciebie przygotowaliśmy?
menu
Polub nas na Facebooku

Już dzisiaj pierwszy odcinek nowego sezonu "36,6"! Co dla ciebie przygotowaliśmy?

Materiały prasowe

Dla wszystkich fanów "36,6" mamy dobrą wiadomość! Już dzisiaj startuje ósmy sezon programu. Jakie konkretnie tematy zostały poruszone w pierwszym odcinku? Sprawdź koniecznie! 

Dzisiaj, 5 września, startujemy z pierwszym odcinkiem programu „36,6”. Jak zawsze przygotowaliśmy dla was niezwykle ciekawe, zdrowotne tematy. Które z nich poruszymy już w najbliższą sobotę?

Przeczytaj też: Rusza ósmy sezon programu "36,6". Gorąco zapraszamy!

Żródło: x-news

Tłuszcze trans – gdzie występują?

Nadciśnienie, miażdżyca, zawały serca, udary, cukrzyca, nowotwory czy nawet depresja. To tylko niektóre choroby, które mogą być spowodowane jedzeniem tłuszczów trans! Światowi eksperci ostrzegają, że nie powinno się w ciągu dnia zjadać ich więcej niż 2,2 gram, choć najlepiej oczywiście całkowicie wykluczyć ich spożywanie. Niemniej, czy wiesz, ile tych tłuszczów zjadamy? I jak znaleźć je w żywności, którą codziennie kupujemy? Już w najbliższym programie 36,6 °C Ewa Drzyzga przeprowadzi własne śledztwo w tej sprawie i sprawdzi ile tłuszczów trans jemy. Wyniki na pewno cię zaskoczą!

Głos – jak o niego dbać?

Pracujesz w call center, jesteś przedstawicielem handlowym, przewodnikiem turystycznym, nauczycielem, księdzem, a może trenerem fitness? Jeśli właśnie przytaknąłeś, wiedz, że znajdujesz się w grupie największego ryzyka chorób krtani. Zagrożeni są wszyscy, którzy na co dzień dużo posługują się głosem, a nigdy nie szkolili się w jego emisji…Już 5 września sprawdzimy, jak powinniśmy codziennie dbać o nasz głos. Jest to o tyle ważne, że dzięki jego specjalistycznej analizie już wkrótce będziemy mogli wykryć cały szereg chorób - takich jak na przykład choroba obturacyjna płuc, niewydolność serca czy niedoczynność tarczycy

Profilaktyka raka piersi

Co roku w Polsce diagnozuje się około 20 000 nowotworów piersi, aż 6000 pacjentek umiera. Statystykę tę można zmienić dzięki częstym samobadaniom piersi oraz programom przesiewowym, które pozwalają na wykrycie raka na jego wczesnym etapie. Słabo rozwinięte nowotwory są z powodzeniem operowane, niestety często wiąże się to z oszpeceniem i usunięciem fragmentu piersi. Okazuje się jednak, że współczesna medycyna znalazła na to sposób. Jak maleńki kawałek stali nierdzewnej, stał się przełomem w ratowaniu piersi przed amputacją? Przekonajcie się najnowszym odcinku 36,6 °C!

Guz tarczycy – jak wygląda jego usunięcie?

Usuwanie guzów tarczycy w zaledwie 30 minut? Jest to możliwe za sprawą nowoczesnego lasera, który wypala chore tkanki w naszym ciele. Ta małoinwazyjna operacja od niedawana jest dostępna w kilku polskich szpitalach. Jak działa ta technologia? Dowiesz się już w sobotę!

Kontrolowana hipotermia 

A na koniec dowiesz się jeszcze, jak niska temperatura może uratować komuś życie. Co dokładnie daje lekarzom zastosowanie kontrolowanej hipotermii? Odpowiedź już 5 września... Zapraszamy przed ekrany TVN o godzinie 18:00! 


Czy artykuł okazał się pomocny?
Tak Nie
75
8
Polecamy
Czy antyperspirant może wywoływać raka?
Odpowiedź na pytanie znajdziecie w najnowszym odcinku programu 36,6°C!
Czy antyperspirant może wywoływać raka? Odpowiedź na pytanie znajdziecie w najnowszym odcinku programu 36,6°C! TVN zdrowie
Czy pobyt w saunie leczy kaca?
Chcecie poznać odpowiedź?
Oglądajcie program 36,6°C!
Czy pobyt w saunie leczy kaca? Chcecie poznać odpowiedź? Oglądajcie program 36,6°C! TVN zdrowie
Discovery Life - jedyny polski kanał poświęcony zdrowiu.
Ambasadorkami:
Ewa Drzyzga i Agata Młynarska
Discovery Life - jedyny polski kanał poświęcony zdrowiu. Ambasadorkami: Ewa Drzyzga i Agata Młynarska Dzień Dobry TVN
Emocje i wzruszenia w finale "Down the road.
Zespół w trasie".
Jak program zmienił podejście do osób z zespołem Downa?
Emocje i wzruszenia w finale "Down the road. Zespół w trasie". Jak program zmienił podejście do osób z zespołem Downa? Dzień Dobry TVN
Komentarze (0)
Nie przegap
Opieka pediatryczna online – o każdej porze dnia i nocy możesz skontaktować się z lekarzem pediatrą
Opieka pediatryczna online – o każdej porze dnia i nocy możesz skontaktować się z lekarzem pediatrą Materiał sponsorowany
Czym jest tabaka? Jakie jest działanie tabaki na organizm?
Czym jest tabaka? Jakie jest działanie tabaki na organizm?
Nieprzyjemny zapach z nosa – przyczyny i leczenie
Nieprzyjemny zapach z nosa – przyczyny i leczenie
Guzki w płucach – rak czy nic groźnego? Jak interpretować niepokojące wyniki?
Guzki w płucach – rak czy nic groźnego? Jak interpretować niepokojące wyniki?
Kawa z kardamonem ‒ właściwości i najlepsze przepisy 
Kawa z kardamonem ‒ właściwości i najlepsze przepisy 
„Przepychanie żył” – na czym polega i kiedy się je wykonuje?
„Przepychanie żył” – na czym polega i kiedy się je wykonuje?