Polub nas na Facebooku
Czytasz: Seks hiszpański – na czym polega ta forma zbliżenia?
menu
Polub nas na Facebooku

Seks hiszpański – na czym polega ta forma zbliżenia?

Kobieta i mężczyzna w zmysłowych objęciach

Fot: Deagreez / GettyImages

Seks hiszpański jest jedną z kontrowersyjnych form stosunku seksualnego. Zdecydowanie większą przyjemność seks międzypiersiowy sprawia mężczyźnie, jednak podnieca on również wiele kobiet.

Seks hiszpański to forma stosunku seksualnego, która przez niektórych uznawana jest za rodzaj perwersji. Kojarzy się najczęściej z dużymi piersiami, jednak może być uprawiana bez względu na wielkość biustu. Seks hiszpański może być traktowany jako urozmaicenie życia w sypialni, nadające mu więcej pikanterii.

Co to jest seks hiszpański?

Seks hiszpański polega na tym, że penis mężczyzny umieszczany jest pomiędzy piersiami kobiety. Dlatego inne określenie na seks hiszpański to stosunek międzypiersiowy. Uznaje się, że może być praktykowany przez wszystkie pary bez względu na wielkość biustu partnerki. Jednak bezsprzecznie, im większy i jędrniejszy biust, tym lepsze doznania seksualne mężczyzny. Jeśli kobieta ma małe piersi, również może spróbować z partnerem tego rodzaju stosunku seksualnego, jednak warto wcześniej zaznajomić się z pozycjami, które pomogą w uprawianiu seksu hiszpańskiego.

Jak przebiega seks hiszpański?

W seksie hiszpańskim mężczyzna umieszcza penis pomiędzy piersiami kobiety zamiast w pochwie. Następnie wykonuje ruchy jak podczas normalnego stosunku seksualnego. Określa się to jako ruchy frykcyjne. Bardzo ważne jest, by już na samym początku określić pewne reguły seksu hiszpańskiego. Może bowiem być on traktowany jako element gry wstępnej czy dodatek do zasadniczego seksu, ale może być wyłączną formą zbliżenia. Warto wtedy wcześniej uzgodnić, jak partner ma zakończyć stosunek. Nie każda kobieta życzy sobie, by wytrysk partnera miał miejsce na jej twarzy czy dekolcie.

Zobacz film i dowiedz się podkręcić atmosferę w sypialni

Zobacz film: Jak podgrzać atmosferę w łóżku? Źródło: Dzień Dobry TVN.

Przyjemność z seksu hiszpańskiego

Wiele osób uważa, że jest to jednostronna forma przyjemności. Rzeczywiście, to mężczyzna odczuwa tu większą satysfakcję z seksu. Jednak są kobiety, które bardzo ta forma zbliżenia podnieca. Kwestia odczuwania przyjemności w jakiejkolwiek pozycji seksualnej czy formie seksu jest bardzo indywidualna. To, co jedni uważają za podniecające, inni będą uważać za niezrozumiały fetysz. Nie wolno jednak nigdy lekceważyć potrzeb seksualnych partnera. Jeśli jednak forma seksu, jaką chce praktykować mężczyzna, nie odpowiada partnerce, nie powinna ona się do niczego zmuszać. Wiele kobiet odczuwa dyskomfort z powodu niewielkiego biustu. Jeśli więc czują się skrępowane i nie chcą uprawiać seksu hiszpańskiego, partner powinien to uszanować. Z drugiej jednak strony, skoro partner proponuje seks międzypiersiowy, oznacza to, że piersi partnerki są dla niego podniecające.

Należy także zaznaczyć, że tak naprawdę ręce mężczyzny są podczas seksu hiszpańskiego wolne. Dla utrzymania równowagi może podpierać się jedną ręką, natomiast drugą może stymulować sutki partnerki czy okolice łechtaczki. Ponadto w każdym momencie można przejść z seksu hiszpańskiego do innych rodzajów seksu.

Pozycje w seksie hiszpańskim

Pozycja klasyczna w seksie hiszpańskim polega na tym, że kobieta leży na plecach, ściska rękami biust, a partner układa się w taki sposób, by jego penis znalazł się między jej piersiami. Najczęściej siada wtedy okrakiem na partnerce, czubek penisa kierując w stronę twarzy partnerki. Oczywiście taka pozycja najlepiej sprawdza się u kobiet z dużym biustem.

Inne warianty seksu hiszpańskiego to zmiana miejsc partnerów. Partner leży na plecach, a kobieta pochyla się nad nim. Seks hiszpański można również uprawiać na siedząco, kiedy mężczyzna siedzi na skraju łóżka, a kobieta przed nim klęczy.

Dlaczego libido spada? Dowiesz się tego z filmu

Zobacz film: Gdy nie masz ochoty na seks - przyczyny spadku libido. Źródło: Dzień Dobry TVN.

Czy artykuł okazał się pomocny?
Tak Nie
77
18
Polecamy
Co to jest miłość hiszpańska?
Na czym polega?
Co to jest miłość hiszpańska? Na czym polega? Dzień Dobry TVN
Pozycja 69 w praktyce.
Na czym polega pozycja 69?
Pozycja 69 w praktyce. Na czym polega pozycja 69? Dzień Dobry TVN
Pozycja na pieska – jak wygląda, dlaczego czasem boli?
Pozycja na pieska – jak wygląda, dlaczego czasem boli? TVN zdrowie
Pozycja misjonarska.
Jak wygląda pozycja na misjonarza (na misjonarkę)?
Pozycja misjonarska. Jak wygląda pozycja na misjonarza (na misjonarkę)? TVN zdrowie
Komentarze (0)
Nie przegap
Do czego służy korek analny? Wybrać z ogonem, z diamentem czy szklany?
Do czego służy korek analny? Wybrać z ogonem, z diamentem czy szklany?
Ognisko hipodensyjne – o czym świadczy taka zmiana?
Ognisko hipodensyjne – o czym świadczy taka zmiana?
Strofantyna – gdzie kupić zapomniany lek nasercowy?
Strofantyna – gdzie kupić zapomniany lek nasercowy?
Wrzody na pośladkach – czym są i jak się ich pozbyć?
Wrzody na pośladkach – czym są i jak się ich pozbyć?
Jaki kolor i kształt ma zdrowy stolec? 
Jaki kolor i kształt ma zdrowy stolec? 
Alzheimer w młodym wieku - przyczyny, pierwsze objawy i kolejne etapy choroby
Alzheimer w młodym wieku - przyczyny, pierwsze objawy i kolejne etapy choroby