Polub nas na Facebooku
Czytasz: Czym charakteryzują się materace medyczne produkowane przez grupę Hilding Anders?
menu
Polub nas na Facebooku

Czym charakteryzują się materace medyczne produkowane przez grupę Hilding Anders?

mat. prasowe

Zakup materaca medycznego to wyzwanie. Poznaj cechy doskonałych materacy medycznych grupy Hilding Anders.

Materac to podstawa zdrowego snu – niestety nie każdy o tym wie

Sen jest niezwykle złożonym procesem, który dopiero w ostatnich latach stał się przedmiotem zaawansowanych badań naukowych. Jest on znacznie ważniejszy dla naszego funkcjonowania, niż mogłoby się wydawać. W trakcie snu nie tylko odpoczywamy, ale regulowana jest nasza gospodarka hormonalna, dochodzi do kodowania ważnych informacji w mózgu, a także poprawia się nasz stan psychiczny. Dobry sen to także kwestia komfortu i wygody. Zapewnić je może tylko wysokiej klasy materac. Spać dobrze, nie jest łatwo. Przede wszystkim tego nam potrzeba. Coraz szybszy styl życia, coraz więcej problemów natury psychicznej i ciągłe przesiadywanie przed komputerem to czynniki, które znacząco utrudniają wypoczynek. Czasami do tego dochodzą także schorzenia kręgosłupa, ciężkie operacje i inne problemy ze zdrowiem, które mogą przykuć nas do łóżka na długie miesiące. Na szczęście powstały specjalne materace medyczne, które sprawią, że szybciej dojdziemy do siebie, a czas rekonwalescencji spędzimy w bardzo przyjemnym otoczeniu.

Wyróżnik materacy medycznych – dlaczego są znacznie bardziej przyjazne dla zdrowia?

Materac materacowi nierówny. Różnią się one pod względem twardości, materiałów, struktury, ale także bardziej zaawansowanych kwestii. W przypadku materacy medycznych kluczowe znaczenie ma:

  • Mikroklimat – to jak materac reaguje na wilgoć, czy rozwija się w nim pleśń, grzyby, bakterie. Materace medyczne wyróżniają się na tym tle. Są antyalergiczne i antybakteryjne.
  • Trwałość – materace muszą pełnić swoje funkcje przez lata pod obciążeniem, muszą charakteryzować się wysoką odpornością i żywotnością.
  • Właściwości higieniczne – materac musi dobrze się wentylować, istotny jest także wymienny pokrowiec, który możemy wyprać w wysokiej temperaturze.

Istotną kwestią są także testy, które mają udowodnić właściwości prozdrowotne danego materaca. Są one restrykcyjne. Każdy produkt musi przez nie przejść, jeśli ma być sprzedawany jako „medyczny”. Większą trwałość i działanie na korzyść osób ze schorzeniami wspiera państwo. W Polsce materace medyczne objęte są niższą stawką VAT – 8%. Ma to pomóc w tworzeniu jeszcze lepszych rozwiązań tego typu.

mat. prasowe

Renomowane materace medyczne

By materac został uznany za medyczny, musi przejść przez szereg testów. Niektóre firmy rozwijają swoje technologie do takiego stopnia, że takie restrykcje nie stanowią większych przeszkód. Przykładem jest Hilding Anders i podległa pod markę firma SleepMed. W ofercie Hilding Anders znajdziemy wysokiej jakości materace medyczne, które charakteryzuje nienaganna trwałość, świetny mikroklimat i idealna higiena. SleepMed jest jednym z najistotniejszych graczy na rynku, te materace zdobyły uznanie nie tylko w Polsce, ale w wielu innych krajach. Rozwiązania Hilding i SleepMed powstają w zaawansowanych laboratoriach badawczych. Gotowy produkt zawsze jest zgodny z najnowszymi wytycznymi naukowców. To genialne innowacje i nowoczesne metody projektowania, które przemawiają za jakością materacy Hilding i SleepMed. Samo Hilding działa na rynku już 80 lat i cieszy się popularnością w 60 krajach na całym świecie. Można powiedzieć, że misja marki – „zapewnić światu dobry sen”- realizowana jest każdego dnia!

Szeroką ofertę materacy medycznych i nie tylko od firmy Hilding Anders znajdziemy na stronie – sleepinghouse.pl. Jeśli interesują Cię materace dla pary, zapraszamy na stronę – sleepinghouse.pl materac dla pary. Wysokiej klasy materace piankowe są dostępne pod adresem – sleepinghouse.pl materace piankowe. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu Sleeping House.

______________________

Założona w 1939r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością I skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jansen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Agata, Amazon BRW, Sleepmed i wiele innych.

Czy artykuł okazał się pomocny?
Tak Nie
59
5
Polecamy
Ranking materacy do sypialni - jak wypadły materace Hilding Anders?
Ranking materacy do sypialni - jak wypadły materace Hilding Anders? Dzień Dobry TVN
Zadbaj o zdrowy sen dzięki łóżkom i materacom Hilding Anders Polska - wiodącego producenta w kraju
Zadbaj o zdrowy sen dzięki łóżkom i materacom Hilding Anders Polska - wiodącego producenta w kraju Dzień Dobry TVN
Dla seniora, nastolatka i sportowca - poznaj markę materaców, która wychodzi pod potrzeby każdego
Dla seniora, nastolatka i sportowca - poznaj markę materaców, która wychodzi pod potrzeby każdego TVN zdrowie
Jak dobrać najlepszy materac dla dziecka?
Przewodnik po materacach Hilding Anders
Jak dobrać najlepszy materac dla dziecka? Przewodnik po materacach Hilding Anders TVN zdrowie
Komentarze (0)
Nie przegap
Do czego służy korek analny? Wybrać z ogonem, z diamentem czy szklany?
Do czego służy korek analny? Wybrać z ogonem, z diamentem czy szklany?
Ognisko hipodensyjne – o czym świadczy taka zmiana?
Ognisko hipodensyjne – o czym świadczy taka zmiana?
Strofantyna – gdzie kupić zapomniany lek nasercowy?
Strofantyna – gdzie kupić zapomniany lek nasercowy?
Alzheimer w młodym wieku - przyczyny, pierwsze objawy i kolejne etapy choroby
Alzheimer w młodym wieku - przyczyny, pierwsze objawy i kolejne etapy choroby
Czerwona plamka na oku. Przyczyny i leczenie
Czerwona plamka na oku. Przyczyny i leczenie
Wrzody na pośladkach – czym są i jak się ich pozbyć?
Wrzody na pośladkach – czym są i jak się ich pozbyć?