Polub nas na Facebooku
Czytasz: Aptos - Skuteczne rozwiązania w problemach natury intymnej
menu
Polub nas na Facebooku

Aptos - Skuteczne rozwiązania w problemach natury intymnej

Kobieta, która zakrywa swoje części intymne

Fot: Doucefleur / gettyimages.com

Z biegiem lat, nie tylko twarz zaczyna wykazywać oznaki starzenia, problem ten dotyczy także innych części ciała, w tym stref intymnych. Zmniejsza się produkcja kolagenu, skóra staje się wiotka, a naskórek coraz cieńszy. Przebyte porody, karmienie piersią, nagłe wahania wagi i zmiany hormonalne nie pomagają w zachowaniu młodego, sprężystego ciała i poczucia atrakcyjności.

Utrata pewności siebie potrafi zachwiać relację z partnerem, a nawet dotkliwie wpłynąć na zdrowie psychiczne kobiety. Strefy intymne nie są widoczne, a problemy z nimi związane nierzadko wywołują skrępowanie, przez co często odkładamy decyzję o zgłoszeniu się do specjalisty, pogarszając komfort życia i rezygnując z satysfakcjonującej bliskości.

Problemy z strefami intymnymi

Zagadnienia związane ze strefą intymną powoli przestają być tematem tabu. Media i środowisko lekarskie podjęły działania edukacyjne, mające na celu uświadomienie kobietom, że wiele krępujących je problemów można rozwiązać. Jednym z takich działań jest powstały na Discovery Life i TVN Style program „Intymne Metamorfozy”, w którym ginekolog dr n.med. Piotr Kolczewski przekonuje kobiety, że warto odrzucić zakłopotanie i pozwolić sobie pomóc.

Współczesna medycyna, a dokładniej ginekologia estetyczna, jest w stanie zaoferować nową metodę leczenia z zastosowaniem nici Aptos. Schorzenia i dolegliwości, z którymi kobiety borykają się przez lata, można często zniwelować w szybki i łatwy sposób, pomagając im odzyskać pewność siebie oraz komfort życia i bliskości. Metody zabiegowe Aptos znane są na całym świecie ze swej skuteczności w korekcji zmian starzeniowych twarzy i ciała. Otrzymały aż 5 światowych nagród, w tym za najlepszą nieinwazyjną rekonstrukcję twarzy i korekcję nosa oraz 3 nagrody dla najlepszych nici liftingujących. W Polsce aż czterokrotnie, decyzją lekarzy, zostały nagrodzone Perłą Dermatologii Estetycznej.

Czy można poprawić wygląd stref intymnych?

Linia zabiegowa Aptos Intimate pozwala nie tylko poprawić wygląd stref intymnych oraz przywrócić radość ze współżycia, ale także zapobiegać poważnym chorobom oraz leczyć przyczyny infekcji. Poszczególne produkty dopasowane są do indywidualnych potrzeb pacjentek. Zabieg Aptos Needle Method zwęża ujście pochwy, przywraca komfort i satysfakcję seksualną pacjentek, jak również zabezpiecza przed nawracającymi infekcjami.

Za pomocą tej metody możemy zrekonstruować anatomię krocza, nie tylko przemieścić tkanki, ale również je wzmocnić i zrewitalizować. Jest to możliwe, dzięki specjalnej, opatentowanej konstrukcji nici. Wykonane są z dwóch stymulatorów tkankowych, kwasu polimlekowego (PLA) i kaprolaktonu (PCL), które pobudzają produkcję kolagenu i elastyny.

Nici Aptos Spring - jak działają?

Ten sam skład mają nici Aptos Spring, które dzięki unikalnej formie sprężyn umożliwiają odmłodzenie i zwiększenie objętości warg sromowych. To typowe nici przeznaczone dla stref o silnej aktywności mięśniowej, podatnych na kurczenie i rozciąganie. Dlatego doskonale sprawdzają się także w korekcji „linii marionetki” na twarzy oraz zmarszczek sennych na dekolcie. Odbudowują naturalną gęstość i jędrność tkanek, nadają sprężystość oraz modelują kształt. Możemy je również zastosować wewnątrz pochwy, w połączeniu z najnowszą trzecią generacją nici Aptos Excellence HA (z dodatkiem kwasu hialuronowego), w celu zwalczania pierwszych objawów wysiłkowego nietrzymania moczu.

Obecność kwasu hialuronowego w materiale nici Aptos, oprócz dwóch wspomnianych już stymulatorów tkankowych PLA i PCL, to najbardziej innowacyjne rozwiązanie w technologii nici estetycznych. Osiągamy symultaniczny efekt natychmiastowego liftingu i rewitalizacji tkanek, poprzez silną przebudowę kolagenu i elastyny, zaczynającą się już w 14 dni od zabiegu. Innowacyjna formuła trzeciej generacji wpływa także na poprawę nawilżenia i skrócenie rekonwalescencji pozabiegowej. Ta właściwość odgrywa ogromne znaczenie zarówno przy zastosowaniu wewnątrz pochwy, dla jej zwężenia i poprawy komfortu odczuć obojga partnerów, jak również w korekcji zmian starzeniowych twarzy.

Nie chodzi o to, aby podążać za trendami, ale aby czuć się dobrze w swojej skórze. Jeżeli posiadamy dysfunkcje, które utrudniają nam życie intymne i krępują nas przed poczuciem pełnej swobody, czy żyjemy z deformacjami sprawiającymi ból lub dyskomfort, to nie jesteśmy w stanie w pełni korzystać z życia i budować zdrowych związków. Stajemy się zamknięci i sfrustrowani, a to tworzy trudną z czasem do pokonania barierę w relacjach międzyludzkich. Dlatego nie trzeba czekać, trzeba działać.

Zgłoś się do odpowiedniego Certyfikowanego Lekarza Aptos, który wykonuje zabiegi w obszarze medycyny estetycznej, ginekologii bądź urologii estetycznej.

Dowiedz się więcej: aestheticconcept.com.pl

Czy artykuł okazał się pomocny?
Tak Nie
72
7
Polecamy
Nietrzymanie moczu – to schorzenie, które można skutecznie wyleczyć
Nietrzymanie moczu – to schorzenie, które można skutecznie wyleczyć Dzień Dobry TVN
Przerost warg sromowych mniejszych - przyczyny i leczenie
Przerost warg sromowych mniejszych - przyczyny i leczenie Dzień Dobry TVN
Ginekologia estetyczna – nowoczesne sposoby leczenia okolic intymnych
Ginekologia estetyczna – nowoczesne sposoby leczenia okolic intymnych TVN zdrowie
Plastyka pochwy – co należy wiedzieć o tym zabiegu ginekologii estetycznej?
Plastyka pochwy – co należy wiedzieć o tym zabiegu ginekologii estetycznej? TVN zdrowie
Komentarze (0)
Nie przegap
Krosty na brzuchu – jakie mogą być przyczyny ich pojawienia się?
Krosty na brzuchu – jakie mogą być przyczyny ich pojawienia się?
„Przepychanie żył” – na czym polega i kiedy się je wykonuje?
„Przepychanie żył” – na czym polega i kiedy się je wykonuje?
Zwężenie przestrzeni międzykręgowej – czy jest niebezpieczne?
Zwężenie przestrzeni międzykręgowej – czy jest niebezpieczne?
Kiedy i co można jeść po gastroskopii? Zalecenia po badaniu
Kiedy i co można jeść po gastroskopii? Zalecenia po badaniu
Co to jest fango i jak działa? Wskazania i przeciwwskazania do zabiegów fango
Co to jest fango i jak działa? Wskazania i przeciwwskazania do zabiegów fango
Czym może być guzek w pachwinie udowej? Jakie objawy mogą towarzyszyć jego obecności i na jaką chorobę mogą wskazywać?
Czym może być guzek w pachwinie udowej? Jakie objawy mogą towarzyszyć jego obecności i na jaką chorobę mogą wskazywać?