Polub nas na Facebooku
Czytasz: Nowy sezon programu 36,6°C! Jakie tematy zostaną poruszone w kolejnych odcinkach?
menu
Polub nas na Facebooku

Nowy sezon programu 36,6°C! Jakie tematy zostaną poruszone w kolejnych odcinkach?

Zobacz film: Zobacz zapowiedź nowego sezonu programu 36,6! Dowiedz się jakie tematy zostaną poruszone w nowym sezonie? Źródło: 36,6.

Zdrowie jest najważniejsze. Mimo że z tym stwierdzeniem większość z nas się zgadza, to już z dbaniem o nie bywa różnie. Dlaczego tak się dzieje? Zazwyczaj brakuje nam odpowiedniej wiedzy, która pomogłaby nam właściwie o siebie zadbać. Na szczęście można to łatwo zmienić. Wystarczy oglądać program 36,6 °C, czyli najzdrowszy program telewizyjny. Jakie tematy zostaną poruszone w najnowszym sezonie?

Już 2 marca o godzinie 18.00 wystartuje piąty sezon programu 36,6°C. Ewa Drzyzga i dr hab. Krzysztof Łabuzek po raz kolejny przyjrzą się najnowszym osiągnięciom medycyny oraz zagadnieniom, które budzą spore wątpliwości.  Do studia zostaną zaproszeni najlepsi specjaliści oraz gwiazdy, którym tematyka zdrowotna nie jest obojętna. Zatem, o czym będzie mowa w najnowszym sezonie programu 36,6°C?

Otyłość to problem nie tylko dorosłych

W tym sezonie prowadzący program 36,6°C wraz z ekspertami postarają się przekonać widzów, że warto zmienić nawyki żywieniowe u dzieci. Jest to nie lada wyzwanie, zważywszy na fakt, że polska młodzież tyje najszybciej w Europie! Statystyki są szokujące, dlatego też nic nie powstrzyma Ewy Drzyzgi przed poruszeniem tak ważnego tematu. W akcję, którą przygotowuje, postara się wciągnąć wszystkich, którym zależy na zdrowym rozwoju dzieci.

Co mieszka w naszych ubraniach?

Każdy z nas lubi od czasu do czasu kupić sobie nowe ubranie. Część z nas zaczyna w nich chodzić niemal od razu, ale czy to dobry pomysł? Jakie niespodzianki można znaleźć w dopiero co kupionych ubraniach? Odpowiedź na pytanie poznacie oglądając najnowszy sezon programu 36,6°C! Emisja pierwszego docinka 5. sezonu zaplanowana jest na 2 marca na godzinę 18.00!

Jakie jeszcze tematy zostaną poruszone w nowym sezonie programu 36,6°C? Dowiesz się tego z filmu:

Zobacz film: O czym będzie mowa w najnowszym sezonie programu 36,6? Źródło: 36,6.

Jak wygrać z cukrzycą?

Niezdrowa dieta i brak ruchu sprawia, że coraz więcej osób, do tego coraz młodszych, zmaga się z cukrzycą. Co ciekawe, nad chorobą można zapanować. Wystarczy zmienić nawyki, tj. więcej się ruszać i zmienić sposób odżywiania. Czy to wystarczy? Czy zmieniając styl życia faktycznie można wygrać z tą groźną chorobą? Na te i inne pytanie odpowiedzą eksperci zaproszeni przez Ewę Drzyzgę do programu 36,6°C!

Cały ten hałas 

Hałas atakuje nas niemal z każdej strony. Stykamy się z nim w pracy, na ulicy czy w domu, kiedy zbyt głośno słuchamy radia. W którym momencie hałas staje się szkodliwy dla naszego słuchu? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań już wiosną w nowym sezonie programu 36,6°C. Tego nie można przegapić!

Superbakterie, czyli co?

Antybiotyki miały być remedium na groźne dla naszego zdrowia bakterie. Dopóki były przepisywane rozsądnie, spełniały swoje zadanie. Niestety dzisiaj, przy byle przeziębieniu, domagamy się od lekarza antybiotyku. W konsekwencji niegroźnie kiedyś bakterie uodporniły się na ich działanie i nie ma czym z nimi walczyć. Czy przegrywamy walkę z bakteriami? Czy doczekamy czasów, kiedy medycyna stanie się wobec nich bezradna? Dowiecie się tego z najnowszej odsłony programu 36,6°C!

Mróz – czy trzeba się go bać?

Mało kto lubi niskie temperatury. Mimo że krótkie kąpiele w zimnej wodzie poprawiają funkcjonowanie układu immunologicznego, obniżają poziom złego cholesterolu, a także łagodzą ból towarzyszący zmianom reumatycznym, to są sytuacje, kiedy mróz może być bardzo niebezpieczny. Co zrobić, aby nam nie zaszkodził i jak uniknąć odmrożenia? Tego wszystkiego dowiecie z nowych odcinków programu 36,6°C!

Zobacz film i dowiedz się o czym będzie mowa w nowym sezonie 36,6°C:

Zobacz film: Zobacz zapowiedź nowego sezonu programu 36,6. Źródło: 36,6.

Program 36,6°C emitowany jest w każdą sobotę o godzinie 18.00 na antenie stacji TVN.

Czy artykuł okazał się pomocny?
Tak Nie
9
0
Polecamy
Czy bakterii trzeba się bać?
Jak szkodzi nam hałas?
Dowiecie się tego w sobotę 2 marca o 18.00 z programu 36,6 °C!
Czy bakterii trzeba się bać? Jak szkodzi nam hałas? Dowiecie się tego w sobotę 2 marca o 18.00 z programu 36,6 °C! TVN zdrowie
Program 36,6°C wraca na antenę!
Jakie tematy zostaną poruszone w nowym sezonie?
Program 36,6°C wraca na antenę! Jakie tematy zostaną poruszone w nowym sezonie? TVN zdrowie
Gogglebox.
Przed telewizorem - co wydarzy się w nowym sezonie?
"Nie będziemy nikomu słodzić"
Gogglebox. Przed telewizorem - co wydarzy się w nowym sezonie? "Nie będziemy nikomu słodzić" Dzień Dobry TVN
Kobieca jesień w TVN Style.
"Miasto kobiet", "Inspirujące kobiety" i "Tu jest pięknie!" to tylko początek
Kobieca jesień w TVN Style. "Miasto kobiet", "Inspirujące kobiety" i "Tu jest pięknie!" to tylko początek Dzień Dobry TVN
Komentarze (0)
Nie przegap
Jakie są objawy grypy? Grypa a przeziębienie – zasadnicze różnice
Jakie są objawy grypy? Grypa a przeziębienie – zasadnicze różnice
Glejak– jak wygląda leczenie tego nowotworu?
Glejak– jak wygląda leczenie tego nowotworu?
Czym są modzele na stopie? Jak można je leczyć domowymi sposobami?
Czym są modzele na stopie? Jak można je leczyć domowymi sposobami?
Co to jest woda strukturalna? Czy istnieją naukowe wyjaśnienia tego zjawiska? Mit wody strukturalnej
Co to jest woda strukturalna? Czy istnieją naukowe wyjaśnienia tego zjawiska? Mit wody strukturalnej
Ból receptorowy i neuropatyczny – rodzaje bólu i skala oceny bólu
Ból receptorowy i neuropatyczny – rodzaje bólu i skala oceny bólu
Antybiotyki i leki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe – zasady terapii
Antybiotyki i leki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe – zasady terapii