Polub nas na Facebooku
Czytasz: Włącz zdrowie
menu
Polub nas na Facebooku

Włącz zdrowie

Agata Młynarska / Włącz zdrowie

Fot: TVN

Włącz zdrowie to nowy program na antenie Discovery Life! Agata Młynarska, która poprowadzi program, będzie rozmawiała z pacjentami, lekarzami, a także twórcami nowoczesnych metod leczenia! O czym jeszcze będzie mowa w programie? 

Internet jest przestrzenią społeczną, w której realizuje się większość ludzkich potrzeb: komunikacji, dzielenia się opiniami, dyskusji, autoprezentacji, handlu, edukacji. Badania dowodzą, że dla ludzi w przedziale wiekowym od 18 do 44 roku życia Internet jest podstawowym źródłem wiedzy. W Polsce korzysta z niego dziewięćdziesiąt procent mieszkańców. Dla ponad połowy ankietowanych strony www, fora i blogi są pierwszym miejscem zdobywania informacji w przypadku wystąpienia objawów wielu chorób. Współcześni ludzie wstępnie diagnozują się w cyberprzestrzeni, tam również szukają danych pomagających im naprawiać i wspomagać zdrowie. Nie zawsze „leczenie w sieci” jest skuteczne i bezpieczne, podobnie jak profilaktyka oparta na internetowej wiedzy. Zalew informacji i brak skutecznego narzędzia służącego weryfikacji zdobytych wiadomości utrudniają wybór rzetelnych danych, na których można polegać. Powyższe fakty wskazują na to, że w internecie potrzeba jest wiarygodnych, atrakcyjnych przekazów tworzonych przez kompetentnych specjalistów.

Premierowy projekt Discovery Life oprze się na dwóch filarach. Pierwszym z nich będzie ogromne zainteresowanie Internetem jako podstawowym źródłem wiedzy, drugim – żywa fascynacja tematyką związaną ze zdrowiem: od profilaktyki, przez skuteczne diagnozowanie, leczenie chorób cywilizacyjnych, dietetykę, aż po sprzyjające zdrowiu modele życia oraz wszelkie zagadnienie okołozdrowotne. Cykliczny, emitowany na żywo, program „Włącz zdrowie” będzie miał swoją premierę w internecie, na kanale YouTube TVN, by następnie trafić do telewizyjnego kanału Discovery Life. Każdy odcinek serii będzie miał formę rozmowy w studiu. Rozmowa ta zostanie wzbogacona wciągającymi, dynamicznymi materiałami filmowymi uzupełniającymi dyskusje. Rozmowy z zaproszonymi gośćmi poprowadzi ambasadorka Discovery Life, Agata Młynarska. Dziennikarka spotka się, między innymi: z lekarzami, dietetykami, naukowcami, ludźmi, którym udało się pokonać daną chorobę, coachami zdrowego stylu życia, twórcami różnorodnych metod diagnostycznych i terapeutycznych, wynalazcami rewolucyjnych sposobów leczenia lub medykamentów oraz z osobami korzystającymi z różnorodnych dobrodziejstw nowoczesnej medycyny. Gościem pierwszego odcinka internetowo-telewizyjnego cyklu będzie Małgorzata Rozenek-Majdan. Popularna prowadząca i autorka książki „In vitro. Rozmowy intymne” podzieli się z internautami i telewidzami swoim doświadczeniem związanym z tą procedurą medyczną. W rozmowie z Agatą Młynarską popularna osobowość telewizyjna opowie o własnej, niełatwej drodze do szczęśliwego macierzyństwa dzięki in vitro. Widzowie poznają wszystkie fakty związane z tą metodą, rozwiane zostaną też mity przekazywane w obiegowych opiniach.

Zobacz film i poznaj lepiej kanał Discovery Life!

Zobacz film: Nowa odsłona kanału Discovery Life Źródło: Discovery Life

Internetowe odcinki „Włącz zdrowie” trafią na antenę Discovery Life. Fragmenty odcinków oraz artykuły na tematy dotyczące rozmowy zostaną opublikowane na portalu internetowym powiązanym z kanałem. Producenci programu zapraszają do współpracy dowolne podmioty, których wiedza oraz doświadczenie pomogą kształtować opinię na tematy związane ze zdrowiem oraz proponować skuteczne rozwiązania problemów, z którymi boryka się aktualnie wielu ludzi. Obecny w dwóch mediach program – cechujący się aktualnością oraz rzetelną wiedzą – przyciągnie ogromną publiczność i zyska popularność w błyskawicznym tempie.

Program będzie można oglądać na antenie stacji Discovery Life! Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 26 lutego 2020 roku!

Polecamy: Agata Młynarska: Zdrowie jest dla mnie najważniejsze

Czy artykuł okazał się pomocny?
Tak Nie
98
11
Polecamy
In vitro - nowe pasmo na Discovery Life
In vitro - nowe pasmo na Discovery Life TVN zdrowie
Poznaj kanał Discovery Life w nowej odsłonie!
Poznaj kanał Discovery Life w nowej odsłonie! TVN zdrowie
Discovery Life - jedyny polski kanał poświęcony zdrowiu.
Ambasadorkami:
Ewa Drzyzga i Agata Młynarska
Discovery Life - jedyny polski kanał poświęcony zdrowiu. Ambasadorkami: Ewa Drzyzga i Agata Młynarska Dzień Dobry TVN
Agata Młynarska padła ofiarą oszustwa.
"To narażenie ludzi na utratę zdrowia"
Agata Młynarska padła ofiarą oszustwa. "To narażenie ludzi na utratę zdrowia" Dzień Dobry TVN
Komentarze (1)
Agatobi
Nie wiem czym to jest spowodowane. Może brakiem lub skąpstwem funduszy ale odcinek który oglądałam był na prawdę dobry i prawdziwy jednak tę skrocena wypowiedzi doktora i w ogóle masakra!!! Ty akie programy powinny być pełne. Żeby lekarz mógł się wypowiedzieć normalnie a nie tak wszystko w skrócie. Lipa. I tyle. Nigdy nie komentowałam ale teraz postanowiłam że muszę. Dobry pomysł na program ale nie róbcie tego typowo pod publiczkę tylko naturalnie. Niech osoby zaproszone do programu będą mogły się w pełni wypowiedzieć .
Czytaj całość
Nie przegap
Co oznacza i do czego prowadzi zanik kory mózgowej? Przyczyny i objawy schorzenia
Co oznacza i do czego prowadzi zanik kory mózgowej? Przyczyny i objawy schorzenia
Poziome ustawienie kości krzyżowej, co to jest?
Poziome ustawienie kości krzyżowej, co to jest?
Czym może być guzek w pachwinie udowej? Jakie objawy mogą towarzyszyć jego obecności i na jaką chorobę mogą wskazywać?
Czym może być guzek w pachwinie udowej? Jakie objawy mogą towarzyszyć jego obecności i na jaką chorobę mogą wskazywać?
Strofantyna – gdzie kupić zapomniany lek nasercowy?
Strofantyna – gdzie kupić zapomniany lek nasercowy?
Kiedy i co można jeść po gastroskopii? Zalecenia po badaniu
Kiedy i co można jeść po gastroskopii? Zalecenia po badaniu
Orgazm wielokrotny – na czym polega i jak go osiągnąć?
Orgazm wielokrotny – na czym polega i jak go osiągnąć?