Polub nas na Facebooku
menu
Polub nas na Facebooku
.
#uwaganakleszcze

Spacery po lesie i parku to twój sposób na relaks? Kochasz wypoczynek w plenerze? Uważaj na kleszcze, bo konsekwencje ugryzienia mogą być tragiczne w skutkach. Wspólnie możemy stworzyć mapę miejsc, w których obserwujecie najwięcej kleszczy i do których wchodząc, lepiej się zabezpieczyć. Ostrzeżcie swoich znajomych! Wystarczy, że na swoich profilach w mediach społecznościowych opublikujecie post z informacją, gdzie istnieje wysokie ryzyko ugryzienia przez kleszcza wraz hashtagiem #uwaganakleszcze.

Jak to działa?
  1. Wrzuć na Facebook, Instagram, Twitter publiczny post, zdjęcie lub filmik i koniecznie oznacz je hashtagiem #uwaganakleszcze.
  2. My na bieżąco monitorujemy sieć, śledzimy Wasze komunikaty i przypinamy ostrzeżenia do naszej interaktywnej mapy.
  3. Zobacz, jakie miejsca oznaczają inni i jakimi historiami się dzielą. Śledź nasze artykuły na temat kleszczy.

Oprócz mapy przygotowaliśmy dla Was specjalny dział w naszym serwisie poświęcony m.in. boleriozie, gdzie publikujemy na bieżąco informacje dotyczące leczenia chorób odkleszczowych, porady specjalistów i alerty. Wysyłając maila na adres zdrowie@tvn.pl czy na naszym messengerze, możecie też przekazywać nam nurtujące Was pytania dotyczące kleszczy i chorób odleszczowych, na które postaramy się odpowiedzieć wspólnie z naszymi specjalistami.

Polub nas na Facebooku