#HistoriaNaZdrowie – dołącz do naszej akcji i pomóż swoją historią innym!
Fot: Redakcja
Na samą myśl o lekarzach i szpitalu przechodzi cię dreszcz, a może zalewa fala ciepłych uczuć? Bez względu na to, jakie masz doświadczenia ze służbą zdrowia podziel się z nami swoją historią, a my puścimy ją w świat!
„Zdrowie jest najważniejsze” – chociaż wiemy o tym wszyscy, to zaczynamy je doceniać dopiero wtedy, gdy zaczyna szwankować. Kiedy nas lub kogoś z naszych bliskich dotyka choroba, jesteśmy w stanie zrobić wszystko, by „stanąć na nogi” i ją pokonać.
Część z nas od razu trafia do specjalisty, który szybko stawia prawidłową diagnozę, a inni miesiącami chodzą do kolejnych lekarzy, którzy nie potrafią postawić celnej diagnozy lub robią to błędnie. Podobnie jest z efektami leczenia. Czasem zaproponowana terapia zaczyna działać od razu, a czasem mija bardzo dużo czasu, zanim lekarz znajdzie właściwy sposób leczenia i odpowiednie dawki leków.
Dołączcie do akcji #HistoriaNaZdrowie
Macie podobne doświadczenia? Stanęliście w oko w oko z chorobą i polską służbą zdrowia, szukając pomocy? Wasza historia zakończyła się szczęśliwie wyzdrowieniem lub wręcz przeciwnie- powikłaniami? Jeżeli chcecie podzielić się z innymi czytelnikami swoimi historiami leczenia, by wesprzeć kogoś na duchu i polecić swoją „ścieżkę zdrowia” lub wręcz przeciwnie - przestrzec przed daną terapią lub placówką – dołączcie do naszej akcji i opiszcie swoją historię!
Jak to zrobić?
Opisz swoją historię w komentarzu pod postem na naszym fanpage'u na Facebook'u lub wyślij ją w wiadomości prywatnej naZdrowie TVN.Wybrane historie mają szansę pojawić się na antenie telewizyjnej naszej stacji.
Dołącz też do naszej grupy na Facebook’u #HistoriaNaZdrowie i zobacz, jak wyglądają doświadczenia z polską służbą zdrowia innych pacjentów.
Autor:
Redakcja TVN
Data aktualizacji: 18.02.2020,
Opublikowano: 18.02.2020 r.
Ergonomia pracy jest ważna z wielu względów. Stosowanie się do jej zasad sprawia, że ogranicza się ryzyko pojawienia wad kręgosłupa, problemów ze stawami i bólu głowy. Ergonomiczny monitor chroni wzrok oraz ułatwia wykonywanie obowiązków zawodowych, dzięki optymalnej wielkości obrazu. Sprawdź, o czym pamiętać, by pracować zdrowo przy komputerze.
W filetach śledziowych znaleziono bakterię Listeria monocytogenes - takie ostrzeżenie wydał GIS. Sprawdź, o jaki konkretnie produkt chodzi i jakie mogą być konsekwencje jego spożycia.
Przestępcy wymyślają substancje narkotykowe, które potrafią zabić za pierwszym razem – ostrzegał w Dzień Dobry TVN prof. Mariusz Jędrzejko. Jak informuje Główny Inspektorat Sanitarny, w Polsce pojawiła się już kolejna bardzo niebezpieczna substancja o nazwie 4F-MDMB-BICA. Narkotyk jest odpowiedzialny za przynajmniej 11 zgonów na Węgrzech w okresie od maja do sierpnia bieżącego roku.
Napoje energetyczne działają pobudzająco i polepszają koncentrację. Jednocześnie jednak fatalnie działają na jakość snu i żołądek. Co jeszcze "gwarantują" nam energetyki? Sprawdź!
Dla wszystkich fanów "36,6" mamy dobrą wiadomość! Już dzisiaj startuje ósmy sezon programu. Jakie konkretnie tematy zostały poruszone w pierwszym odcinku? Sprawdź koniecznie!
Plan na sobotnie popołudnie? O godzinie 18:00 serwujemy ósmy sezon najzdrowszego programu telewizyjnego w Polsce. Zbiórka? Przed ekranami TVN. Nie może ciebie zabraknąć!
Ocet spirytusowy ma wiele zastosowań. Używa się go w przemyśle tekstylnym, do produkcji detergentów i artykułów spożywczych czy w kosmetyce. Warto jednak wiedzieć, że przyjmowany w małych ilościach ma też świetny wpływ na nasze zdrowie.
O jaki produkt chodzi tym razem? Ventolin. Co to za preparat? Środek ten przepisuje się przede wszystkim astmatykom i alergikom. Ułatwia on oddychanie zarówno u dorosłych, jak i dzieci.